AMISTA INVESTIČNÍ SPOLEČNOST, A.S.

AMISTA investiční společnost, a.s. byla založena v roce 2007 a je licencovanou investiční společností specializující se na strukturování, vytváření, obhospodařování a administraci fondů kvalifikovaných investorů, v současnosti spravuje 48 fondů s celkovým majetkem přesahujícím 23,3 miliard CZK. Společnost AMISTA je členem AKAT ČR, Prague Business Club a Asociace investičních fondů České republiky.

BH Securities a.s.

BH Securities a.s. je licencovaným obchodníkem s cennými papíry a členem Burzy cenných papírů Praha a.s. Společnost byla založena v roce 1993 a je součástí holdingu PROXY – FINANCE, a.s.

BH Securities a.s. patří mezi nejvýznamnější tuzemské nebankovní finanční subjekty. Díky svému dlouholetému podnikání společnost získala bohaté zkušenosti, důvěru zákazníků a vybudovala si pevnou pozici na českém kapitálovém trhu. Společnost poskytuje služby na kapitálovém trhu pro institucionální investory i fyzické osoby. Hlavní aktivitou společnosti je obchodování s cennými papíry na vlastní i cizí účet v tuzemsku i zahraničí, obhospodařování zákaznických portfolií (správa aktiv) či primární emise dluhopisů.

Versute Investments, s.r.o.

Versute Investments, s.r.o. je investiční a poradenskou společností, která je aktivní zejména v segmentu malých a středních firem v České a Slovenské republice. Provádí jak investice vlastního kapitálu, tak asistuje obchodním a investičním parterům formou co-investic, pomáhá se zajišťováním investičních prostředků a s tvorbou finančních a organizačních struktur či poskytuje transakční a strategické poradenství, a asistenci při procesech due diligence atd.

2019 © BH Securities a.s. | Podmínky použití

Více